Кандидаттардың тізімі

Жалпы конкурстың әңгімелесуіне жіберілген кандидаттардың тізімі:

  • 1.Абдрешев Алишер Жолдасбекович
  • 2.Абишев Санжар Айдарович
  • 3.Азимханов Канат Нурлыханулы
  • 4.Айнекбаев Руслан Айдарович
  • 5.Айтжанов Мейрам Бауйржанович
  • 6.Айтжанова Дана Даркановна
  • 7.Айтюрина Асель Александровна
  • 8.Акказынов Айдар Макыбаевич
  • 9.Алибеков Аслан Аманжолович
  • 10.Алипбаев Еламан Айдарханулы
  • 11.Алишеров Нұрбек Қайратұлы
  • 12.Алтынбекұлы Айдар
  • 13.Амангелді Аруан Амангелдіұлы
  • 14.Аралов Дамир Маратович
  • 15.Аргинбеков Аянбек Бахытбекович
  • 16.Асан Самат Асанұлы
  • 17.Ахманова Айнур Болатовна
  • 18.Ахметбеков Айсултан Казбекович
  • 19.Ахметова Айнур Аймуханбетовна
  • 20.Байгошкарова Галия Кайроллаевна
  • 21.Байтишова Асем Ериковна
  • 22.Бактыбаев Бакытбек Жанарбекович
  • 23.Баштай Өмербек Құдайбергенұлы
  • 24.Бейсембин Ержан Абайевич
  • 25.Бекмаганбетова Адина Габитовна
  • 26.Беласарова Ләззат Жұмабайқызы
  • 27.Бердыгалиева Газиза Бекеновна
  • 28.Волошина Валерия Васильевна
  • 29.Даутов Бауыржан Серікұлы
  • 30.Джапарова Меруерт Талгатқызы
  • 31.Досболды Айдын Нұрланұлы
  • 32.Еленов Айбар Даурович
  • 33.Елеусинов Арман Азаматович
  • 34.Ерланқызы Салтанат
  • 35.Жаксыбекова Назым Кабировна
  • 36.Жеңісбек Әнел Ерланқызы
  • 37.Жұмағұл Жадыра Ерланқызы
  • 38.Зарипов Мухан Нурланович
  • 39.Ибраев Даулет Айтмухамедович
  • 40.Ильясов Ильяс
  • 41.Исаева Асем Амреевна
  • 42.Кайназаров Ануарбек Асылмуратович
  • 43.Канафин Таласбек Ахмедович
  • 44.Каракулов Канат Жеткергенович
  • 45.Касенова Дания Әділханқызы
  • 46.Касенова Тогжан Бауржановна
  • 47.Кашаганова Динара Адлетовна
  • 48.Копабаев Нурбол Сейсенкалиевич
  • 49.Куандыков Мерей Кадыргазиевич
  • 50.Куанышбек Оралбек Қанатұлы
  • 51.Кубенов Даурен Болатович
  • 52.Кудайбергенов Ахмед Кажымуратулы
  • 53.Кукеев Мейіржан Мухтарұлы
  • 54.Қуанышқали Елжас Мирболатұлы
  • 55.Мажитов Еркебулан Алебиевич
  • 56.Мендебаев Улан Саматович
  • 57.Мубаракова Толганай Тасбулатовна
  • 58.Мукитанов Алдиар Асетович
  • 59.Мухамеджанов Рустем Нурганатович
  • 60.Мұқаш Айша Ержанқызы
  • 61.Мыңжасар Бақдәулет Бақытұлы
  • 62.Нигметоллаев Айдын Айболович
  • 63.Нуркенова Айжан Абаевна
  • 64.Нурпеисова Айнур Талгатовна
  • 65.Омарханова Айжан Бауыржанқызы
  • 66.Оразбаева Жанбота Абдодакызы
  • 67.Орумбаева Толкын Сериковна
  • 68.Орынбек Анель Нурланкызы
  • 69.Осекбаева Шахрибанум Вячеславовна
  • 70.Өмірбекова Балжан Серікқызы
  • 71.Раисова Айнура Армановна
  • 72.Рамазанова Аида Амановна
  • 73.Рахымбердиев Мереке Аскарович
  • 74.Сагизбаев Рустем Раукенұлы
  • 75.Сагымбаев Серик Талгатович
  • 76.Салиева Перизат Тамабаевна,
  • 77.Сарбалина Талкын Салауатовна
  • 78.Сариев Абзал Кадыркулович
  • 79.Сарымсакова Салтанат Шыңғысқызы
  • 80.Сатыбалдиева Айдана Асановна
  • 81.Сәдібек Рысбек Ұласбекұлы
  • 82.Серік Айжан Серікқызы
  • 83.Смаилов Алихан Сатбекович
  • 84.Смәділ Марал Дидарқызы
  • 85.Сулдебаев Танат Манарбекұлы
  • 86.Суюндиков Ильяс Канатович
  • 87.Сұлтан Ізден Айдынұлы
  • 88.Тасибаева Айжан Анесовна
  • 89.Тезекбаева Зульфия Айтқалиқызы
  • 90.Телесбаева Айша Хаджи-Мухамбетовна
  • 91.Тотаева Ляззат Оралбаевна
  • 92.Турсунжанов Абылай Серикович
  • 93.Тұрысбек Нұрсәт Қанатұлы
  • 94.Тюзюльбаев Ермек Касымович
  • 95.Узақпай Айша Рашидқызы
  • 96.Шадімхан Бидаулет Болатбайұлы
  • 97.Шохитбай Дария Болатжанкызы
  • 98.Шөжен Ағжан Жумағұлқызы
  • 99.Эсанбай Исламбек Аюпханулы
  • 100.Якубаев Эрик Мажитович

2019 жылы 20-22 қараша күндері сағат 10:00 – 18:30 аралығында 506 кабинетте әңгімелесу жоспарлануда. Әңгімелесудің нақты уақыты мен күні әр үміткерге ҚР СІМ Адам ресурстары департаментімен жеке арызда көрсетілген байланыс телефондар арқылы хабарланатын болады.

Қосылған : 21.12.2018, 15:00, Өзгертілген : 19.11.2019, 10:10